SİGARAYI BIRAKIN

Biorezonans maddelerin elektromanyetik frekanslarının terapi için kullanılması olarak tanımlanabilir. Büyük guruplar üzerine yapılmış olan bilimsel çalışmalar hastalıkların sebepleri ve sağlıklı olmak üzerine düşünüş biçimimizde köklü değişiklikler yapmamızı gerektirecek gibi görülmektedir.

Biorezonans kendisini ilk önce alerji konusundaki çalışmaları ile duyurmuştur. Alerji kendisini geçmeyen cilt problemleri ile ya da alerjik astım, saman nezlesi vs. gibi solunum yolu problemleriyle gösterebilir. Hangi tipte olursa olsun tüm dünyadan, ilaç veya aşı kullanmadan, sadece o maddeye özgü titreşimleri kullanarak yapılan biorezonans terapileri raporlanmaktadır. Biorezonans ile alerjen maddeye karşı vücutta bir duyarsızlaşma yaratılabilmektedir. Peki alerji terapisi sigaraya karşı uygulanırsa ne olur? Sigaraya karşı vücudu duyarsızlaştırma anlamına gelecek olan bu işlem nasıl bir etki gösterir? 

Biorezonansın sigaraya karşı kullanımı da ilk kez 6 yıl kadar önce Polonya’lı bir doktor tarafından denendi. Yani ilk kez sigara bir alerjenmiş gibi düşünüldü ve duyarsızlaştırma terapisi sigaraya karşı uygulandı. Sonuç çok şaşırtıcı ve heyecanlandırıcı oldu.

Sigaraya karşı etkisi anlaşıldıktan sonra, çok kısa bir süre içinde Avrupa’nın birçok şehrinde biorezonans ile sigara bırakma merkezleri açıldı.

BİOREZONANS NASIL UYGULANIR?

Sigaraya karşı etki, kişinin kullandığı sigaranın frekansının ayrılarak ters olarak vücuda geri verilmesi ile sağlanır. Nikotinin ve sigara içindeki 4000 kadar zehirli maddenin frekansı filtrelerden geçirilir ve tam ters çevrilerek elektrotlar yardımı ile vücuda geri verilir. Nikotinin ve bu zehirli maddelerin vücuttaki elektromanyetik karşılığı ortadan kaldırılır. Kişi işlem sırasında genellikle bir şey hissetmez. Ama işlem sonunda sigaraya karşı yıllar boyunca oluşmuş olan tolerans ortadan kalkmış ve bir yandan da nikotine karşı bir duyarsızlaşma olmuştur. Bu kendini sigara dumanına karşı tepki verme ve sigara isteğinde azalma ile gösterir.

Biorezonans seansı sigaranın içindeki toksik maddelere karşı vücutta bir detoksifikasyon başlatır. Dokularda yerleşmiş olan toksinler kana geçer ve olabilecek her yolla vücuttan atılmaya çalışılır. Bu toksinlerin bir atılım yeri de kişinin cildidir. Kişilerin seans sonrası birkaç gün deride yağlı-bulanık bir salgı hissetmelerinin sebebi biorezonansın bu özelliğidir.

Seans sonrası en az iki gün bol su içme gerekliliği bu temizlenme işlemini hızlandırmak içindir. Seans sonrasında yorgunluk ve olabilecek hafif bulantıların sebebi de vücuttan atılmaya çalışılan bu toksinlerdir. Biorezonansın etkisi daha seans sırasında başlar ancak ikincil bir etki de temizlenmenin süreceği 48 saatten sonra oluşur. Bu süre içinde vücuda yardımcı olmak için çokca su içmek ve karaciğer üzerinde yük oluşturacak alkol ve bir takım ilaçlardan uzak kalmak gerekecektir.

Biorezonans seansının etkisinin devamı “çip” ile sağlanır. İkinci bir seansa “sadece çok nadir hallerde” gerek kalmasının sebebi bu çiptir. Enerji meridyenleri için önemli bir nokta olan göbek altına yapıştırılır. Üzerinizde bulunduğu sürece nikotinin tersi frekansları size vermeye devam eder. Sizin tarfınızdan kolayca takılıp çıkartılabilir.

Biorezonans terapisi sonunda kişiler üzerlerinde biorezonansın etkisini fiziksel olarak hissederler. Yani etki psikolojik değil fizikseldir. Bu yüzden de fiziksel bağımlılığın daha yüksek olduğu ağır içicilerdeki etki daha yüksektir. Ancak etki kişiye özeldir.

1

UYGULAMA NASIL YAPILIYOR?

Sigaraya karşı biorezonans seansından hemen önce bir sigaranın üçte-ikisini içmenizi ve kalan sigarayı cam bir tüp içine koymanız isteniyor. İşlem sırasında bu son sigaranız cihazın içinde bulunuyor. Biorezonans seansı enerji ölçümünüze göre belirlenmiş bir temel terapi programı ile başlıyor. Eliniz altın alaşımlı bir plaka üzerinde duruyor olduğu halde oturmanızı ya da yatmanız isteniyor. Oturduğunuz yerde sırtınız hizasında bir manyetik minder bulunuyor. Bu işlem cep telefonları gibi manyetik alanların üzerinizde yarattığı kirlenmenin etkilerini ortadan kaldırmaya yönelik ve vücut enerji meridyenlerinde bir dengelenme sağlıyor. Her biorezonans terapisi öncesinde bu işlemin yapılması gerekiyor. Hemen sonrasında ise sigaraya karşı duyarsızlaştırma terapisi başlatılıyor.

Kullanılan frekanslar özel bir işlem ile çip üzerine aktarılıyor. İşlem bitiminde, cihazın içinde yüklenmiş bulunan çip cihazdan çıkartılıp bir bant yardımı ile göbeğinizin iki santim altına yapıştırılıyor. Bu çip yapılan biorezonans işleminin devamını sağlıyor. 1 ay kadar orada kalıyor ve nikotinin frekansının tersini vücudunuza vermeye devam ediyor.

Biorezonans ile sigara duyarsızlaştırma terapisinde enerji meridyenlerine verilen frekans bilgisinin vücutta dengeleyici-tamir edici olma dışında zararlı bir etkisi olmamaktadır. Zarar verici bir işlem vücutla rezonansa giremez. Ama yine de hamileliğin ilk 3 ayında (yaratılacak detoxifikasyondan dolayı) ve kalp pili taşıma durumlarında uygulanmamaktadır.

Biorezonans yönteminin etkisi uygulama başladığı anda başlar ancak tam etkinin oluşması sigara içindeki zehirlerin atıldığı süre olan 48 saati bulur. Uygulama sonrasında özellikle ilk 48 saat fazla dumanlı ortamlarda kalmamanız gerekir. Bu iki gün fazla dumana maruz kalmak yöntemin tekrarlanmasını gerektirebilir.

İşlem sonrası ilk 48 saat özellikle bol su (günde 2-3 litre) içmeniz gerekir. İlk 10-12 saat alkol kesinlikle alınmamalıdır. Mümkünse alkolden 48 saat uzak durulmalısınız. Bolca su içmezseniz hafif bulantı olabilir. Birkaç gün boyunca cildinizde yağlanma ve vücudunuzda hafif bir sigara-kül kokusu olabileceğini bilmeniz gerekir. Bu etki nikotinin ve diğer zehirlerin deriden atılmaya çalışmasından kaynaklanır.