ALERJİ TERAPİSİ

Biorezonans terapisinde amaç mümkün olduğunca çabuk ve hastalığa yönelik terapidir. Zira Biorezonans terapisinde, hastanın kendi frekansları (vücuda ait titreşim örnegi) temel alınır. Bu terapi acısızdır. BICOM Biorezonans, hastalığı tetikleyen gizli kalmış nedenlerle ilgilidir.

Teshiş olmadan tedavi olmaz. Teshiş için çesitli maddelerin (anjiten) frekanslarını panel olarak kullanmak mümkün. BICOM BIOREZONANS cihazi aynı zamanda kişiye dokunduğu veya alerji yaptığı düşünülen maddenin frekansını natif (olduğu gibi) olarak değerlendirebilir. Alerjen frekansı kişinin kendi frekansıyla karşılaştırılıp rezonans tespit edilirse, test edilen maddenin dokunduğunu anlamak mümkündür.

1

Terapi Nasıl Yapılır?

Alerji yapan, dokunan frekanslar tespit edildikten sonra terapi planı hazırlanır. Alerji terapisinde alerji yapan maddelerin frekansları BICOM cihazi tarafından değerlendirilir ve terapi için kullanılır. BICOM cihaziyla terapide, terapist vücudunuza elektrotlar bağlayacaktır. Bu elektrotlar oturarak veye rahat halde yatarken bağlanabilir. Haftada bir kez uygulanır ve terapi süresini terapist belirler. Terapi acısız ve rahatlatıcıdır.

Biorezonans terapisini desteklemek için kişi neler yapabilir?

Tüm terapi süreci boyunca günde en az 2 litre su içiyor olmak çok önemlidir. Mineral tutarı düşük oranlı su, vücuttaki tüm toksinleri elemek için en iyi yoldur. Böylece su detoksifikasyon için ideal içecektir.